Skip to main content

logo-PKN-Eastermar

Geloof-Hoop-Liefde

Nieuwjaarswens Wout Marinus

Velen van onze gemeente herinneren zich nog wel Wout Marinus. Wout woont al vele jaren niet meer in Eastermar maar hij is de Protestatnse gemeente van Eastermar altijd trouw gebleven. Hij is nog altijd lid van onze kerk. En dat is misschien ook wel (mede) de reden dat mensen uit Eastermar hem een kaartje sturen. Wout heeft ons gevraagd om als  reactie daarop de volgende nieuwjaarsboodschap van hem op te nemen, waar we graag gehoor aan geven.

Beste gemeenteleden,

Ik zou graag via dit medium een ieder een gezonde en vredige toekomst toe wensen en degenen die mij een kerst/ nieuwjaarsgroet hebben gestuurd daarvoor hartelijk bedanken. Het gaat mij goed en dat blijft hopelijk voorlopig zo. Ben voornemens in de nabije toekomst weer domicilie te kiezen (Kollum ) in friesland.

Wout Marinus te Zwartsluis.

 

  • Aangemaakt op .